Forum Bihorskih okruga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Bihorskih okruga

- Petnjica & Lagatore -
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zlatan Ibrahimovic

Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost




Zlatan Ibrahimovic Empty
KomentarNaslov komentara: Zlatan Ibrahimovic   Zlatan Ibrahimovic Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 7:39 pm

"Osjećam se kao Pelè"

Napadač talijanskog Intera Zlatan Ibrahimović priznao je medijima da se osjeća kao brazilska legenda Pelè nakon što je treći put proglašen najboljim švedskim fudbalerom (2005., 2007., 2008.).
Zlatan Ibrahimovic 081118030
On je prvi igrač kojem je pošlo za rukom da ovu titulu osvoji tri puta i već teži tome da Zlatnu loptu uzme u svoje ruke i dogodine.
"Ušao sam u historiju i osjećam se pomalo kao Pelè", rekao je oduševljeni Ibrahimović za talijanski Il Corriere Dello Sport. "Ipak, neću se zaustaviti jer želim da titulu osvojim četiri puta."
"Kad sam bio mlađi igrao sam ping-pong i trenirao taekwondo. Nikad nisam bio siguran kojim ću se sportom na kraju baviti. Mislim da sam napravio pravi izbor", ispričao je Zlatan.
"Volim ovaj sport i ne mogu biti ni dva-tri dana bez njega", dodaje popularni Ibra koji će naredna dva dana ipak morati provesti bez fudbala jer neće nastupiti za reprezentaciju Švedske u prijateljskom susretu protiv Holandije koja se igra u srijedu navečer.
Trener Intera iz Milana, Jose Mourinho dao mu je nekoliko dana da se odmori, a treninzima će se vratiti u četvrtak ujutro. Zlatan je u dosadašnjem dijelu sezone za svoj klub postigao sedam golova u 12 utalmica.

-----------------------------------
Zlatan Ibrahimović, rođen 3. oktobar 1981 u Malmeu, Švedska, švedski nogometaš bosanskog porijekla. Trenutno igra za Italijanskog prvoligaša Intera.
Otac Šefik je porijekom iz područja Tuzle (Bosna i Hercegovina), a mama Jurka iz mjesta Prkos blizu Zadra (Hrvatska). Oženjen je bivšom švedskim foto-modelom Helenom Seger, s kojom ima dva sina.....itd itd...
Na vrh Go down
Hanuma
pocetnik
pocetnik
Hanuma


Broj komentara : 123
Lokacija : Ni blizu,a ni daleko od santi leda
Registration date : 2008-10-08

Zlatan Ibrahimovic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zlatan Ibrahimovic   Zlatan Ibrahimovic Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 8:49 pm

Pa nije ni daleko,bila sam blizu njegove vile koja ljepota od kuce auuuuuuuuu
kad budem isla drugi put ako se sjetim slikacu njegovu vilu da vidite.
Sve pohvale za njega.
Na vrh Go down
 
Zlatan Ibrahimovic
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum Bihorskih okruga :: Sport i rekreacija-
Idi na: